Шановні друзі !

Пропонуємо Вам прийняти участь у Всеукраїнському земельному з’їзді, який відбудеться 28 лютого 2020 року, і на якому будуть розглянуті актуальні питання земельного законодавства.

Організаторами нашого заходу являються Адвокатське об`єднання «Південно-Українська Міжнародна коллегія адвокатів»

та «Дозвільний центр, а також Національний університет « Одеська юридична академія».

В рамках даного заходу будуть проведенні тематичні модулі з найбільш гострих та актуальних питань, які будуть проведені видатними фахівцями в галузі земельного законодавства:

Перед вами виступлять:

Кобилянський Віктор Ананійович
Адвокат, автор законопроектів в земельному законодавстві України, Голова земельного та аграрного комітетів ААУ, директор Центру земельного права.
«Повноваження органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення: передача земель державної власності у комунальну власність ОТГ –питання ефективного розпорядження землями до, під час та після реформи».

Плачкова Тетяна Михайлівна
Народний депутат України IX скликання від партії «Опозиційна платформа - За життя», член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
«Земля під об’єктами нерухомості. Генеза цивільно-правового регулювання відносин під час будівництва та обслуговування майна. Чи сприятимуть зміни у земельному законодавстві усуненню проблем у будівельній сфері».

Івченко Вадим Євгенійович
Народний депутат України VIII, IX скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», заступник Голови політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член Комітету з питань аграрної політики та земельних правовідносин Верховної ради України.
«Відміна мораторію та відкриття ринку землі – запуск земельної реформи: переважне право та можливість для малого фермерства у придбанні землі».

Власенко Сергій Володимирович
Народний депутат України VI-IX скликання, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член Комітету з питань правової політики Верховної Ради України.
«Можливість Верховної Ради України розпоряджатися власністю Українського народу: конституційні аспекти».

Степанян Рубен Едуардович
Голова Президії Адвокатського об’єднання «Південноукраїнська Міжнародна колегія адвокатів», спікер двох з’їздів «Комунальна власність – ефективне управління», нагороджений орденом «Видатний адвокат України».
«Запровадження відкритого ринку землі в Україні: очікування та ризики. Юридична складова реалізації реформи в сільськогосподарській сфері. Юридичне підґрунтя встановлення нормативно-грошової оцінки ринку землі в Україні».

Каракаш Ілля Іванович
Доктор юридичних наук, професор кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України.
«Тридцять років реформування земельних відносин в Україні: соціально-економічні та політико-правові досягнення і прорахунки».

Григоренко Юрій Сергійович
Заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ
«Аграрне рейдерство. Безпека володіння аграрним бізнесом: основні ризики та тенденції, аналіз превентивних заходів та захисту. Особливості банкрутства аграрного бізнеса».

Реєстрація та кава - брейк починається о 10.00.
Початок офіційної частини о 11.30.

Реєстрація для участі здійснюється до 26 лютого включно.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У ЗАХОДІ - 1400 ГРИВЕНЬ

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ДЛЯ АДВОКАТІВ - 1100 ГРИВЕНЬ

Реквізити для оплати:

Отримувач ПIВДЕННО - УКРАIНСЬКА МКА АО
Код отримувача: 23207620
Назва Банку: ЮЖНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA233287040000026003054346663
Валюта: UAH

Учасникам будуть видані сертифікати про участь у Всеукраїнському земельному з’їзді та прослуховування курса лекцій!

❗️Місце проведення- м. ОДЕСА, ВУЛ. ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, 23 (великий актовий зал НУ «ОЮА»)❗️

За додатковою інформацією стосовно подробиць проведення та реєстрації звертайтеся до Голови організаційного комітету за тел. 0688204296

Офіційне джерело: Дозвільний центр