Сьогодні, 13 лютого, в залі засідань Немирівської районної ради пройшов он-лайн-семінар Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
 Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, сільські голови, керівники організацій, установ і служб району.

На семінарі обговорювалися актуальні питання 17-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, організований Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Вступне слово було надано Сергію Здітовецькому - першому заступинику голови Віницької облдержадміністрації, Ігорю Хмілю - заступнику голови обласної Ради, Віктору Вікалюку - керівнику Секретаріату ВОАОМС.

На засіданні було обговорено  питання:

1. Про обласний конкурс розвитку територіальних громад.

2. Терміни та умови подачі проектів на 17 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

3. Типові помилки при написанні проектів на обласний конкурс.

4. Розвиткові проекти. Успішні приклади проектів розвитку.

5. Нові пріоритетні напрями конкурсу:

5.1. Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, зокрема, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

5.2. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

Міжмуніципальне співробітництво: спільні проекти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність. Успішні практики реалізації проектів міжмуніципального співробітництва.