В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 14 лютого під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 37 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли   перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков

та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас, заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про внесення змін до "Програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки".
  2. Про затвердження "Районної програми фінансового та матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Немирівського району на 2020 рік".
  3. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради комплексу будівель та споруд  (вул. Франка, 32).
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно- територіального утворення с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади(колишня Вищекропивнянська сільська рада ) Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Гута на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади(колишня Вищекропивнянська сільська рада ) Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення смт. Ситківці на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
  2. Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року"Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік".

9.Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 37 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.