15 лютого 2020 року на  Немирівщині відбулися заходи з нагоди 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В цей день, біля районного будинку культури зібралися ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав,

громадськість міста, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради,  районних служб міністерств  та відомств України, аби спільною ходою, з Державним прапором України пройти  до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, та віддати шану солдатам, які з честю виконували свій військовий обов’язок в горах Афганістану.

Урочисті заходи розпочалися із виступу голови районної організації ветеранів війни в Афганістані Івана Михайловича Ліщишина.

Слова шани захисникам миру висловили заступник голови Немирівської райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій  Собченко, заступник міського голови Іван Дзюбак, голова районної ветеранської організації Іван Федоров.

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих, що полягли в Афганістані, а також тих мужніх і сильних земляків, що пережили страхіття тієї війни, але уже у мирний час відійшли у вічність.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації