Шановні жителі Немирівщини!

Українська земля… Земля, щедро пролита кров’ю її синів і доньок. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

 

20-е лютого 2014-го року стало переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу.

11 лютого 2015-го року, Указом Президента України №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні». Ця дата увічнює велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, це гідне вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності.

Найважливіше, що ми зможемо зробити для загиблих героїв - для всієї Небесної Сотні і тих, які загинули на Сході України – це не забувати їх і молитися за них. Надавати посильну допомогу їхнім близьким та родичам, оточити їх турботою та підтримувати.

Закликаю вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях. Слава Україні!

Слава Героям!

Слава Небесній Сотні!