Сьогодні, 20 лютого 2020 року, біля пам'ятного знаку воїнам "Небесної сотні" та воїнам АТО в місті Немирів, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення шостої річниці Дня Героїв Небесної Сотні. Громадськість району, представники влади, представники громадських організацій, ветерани АТО зібралися, аби у глибокій скорботі низько схилити голови перед світлою пам'яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність та загинув за краще майбутнє України!

До слова були запрошені заступник голови Немирівської райдержадміністрації Петро Бугаков, голова районної ради Сергій Укринський, заступник міського голови Іван Дзюбак.

«Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини, європейське майбутнє України. Ці люди – символ громадянської відваги та сили духу нашого народу. Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня, та не зрадити ідеали Революції гідності. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього»  – зазначив  у своєму виступі  заступник голови районної державної адміністрації  Петро Бугаков.

Учні Немирівського НВК№1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія»  та НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей»  прочитали вірші, присвячені подіям на Майдані та героям Майдану.

Згадали сьогодні нашого земляка, учасника майдану Максима Шимка, родом із Байраківки, саме його ім'ям названа школа у рідному селі. Згадали й про хлопців, які загинули у зоні АТО: Максима Мушту, Руслана Зайця, Станіслава Осадчука, Івана Бенеру, Миколу Янюка.

Світлу пам’ять усіх загиблих героїв вшановано хвилиною мовчання.

Настоятель Свято-Покровського храму м.Немирів священик Роман Ковальчук відслужив панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні.

По завершенню мітингу-реквієму учасники заходів поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО.

Революція Гідності кардинально змінила та згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Цей шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Але будь-яка подія має початок і кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу землю скоро прийде мир.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації