Яким ми уявляємо собі наше найближче майбутнє – якими змінами наповниться життя Вінниччини у 2020 році? Головні компетенції  розвитку Вінницької області  в економіці, IT-технологіях, інвестиційній діяльності, гуманітарно-соціальній сфері, екології, сільському господарстві, культурі озвучив голова облдержадміністрації Владислав Скальський  у спецпроєкті «Вінниччина: версія 2.0».

На засіданні колегії ОДА, визначаючи пріоритетні напрями роботи на 2020 рік, очільник області  поділився планами провести форум «Вінниччина 2.0. Трансформації неминучі» - захід, на якому окреслити чіткі плани роботи команди ОДА в 2020 році, спільно з Урядом та народними депутатами.

На форум будуть запрошені ключові міністри та народні депутати від Вінниччини.

«Маємо дати чіткий меседж, що в області працює нова команда, яка має перспективне бачення розвитку регіону. Заявити про своє лідерство, інший сучасний стиль менеджменту»,- зазначив Владислав Скальський.

Мета форуму – створити комунікаційний майданчик для спілкування центральної, регіональної і місцевої влади.

«Пояснити,що відбувається в країні, які основні трансформаційні процеси неминучі і яка роль і відповідальність кожного рівня влади в них - таке наше завдання»,- підсумував голова ОДА.