Вже чотирнадцятий рік проживають діти в родині Бурлакова Івана Георгієвича та Людмили Русланівни в селі Монастирок Немирівського району.  Ще в 2007 році службою у справах дітей райдержадміністрації  влаштовано трьох сестричок Фалатюк Оксану, Фалатюк Олену та Фалатюк Наталю, вихованців Брацлавської школи-інтернату, в дитячий будинок сімейного типу родини Бурлакових.

Потім ще двох сестричок  Лівіцьку Олену та Лівіцьку Наталю, а в 2009 році ще двох дітей, позбавлених батьківського піклування П’ятницю Тетяну та П’ятницю Альону.

Діти забезпечені всім необхідним для виховання та розвитку. Відносини довірливі, в родині панує взаємоповага та розуміння. Діти добрі, порядні, добре виховані, люблять батьків-вихователів,  дружні між собою. Завжди одне одному допомагають.

Рідні діти Бурлакових,  це дочка Марія та син  Валентин вже дорослі, мають свої сім’ї  та дітей, проживають в місті Вінниці.

Батьки - вихователі Бурлакові вчать дітей жити між людьми, щоб виростити їх добрими та мудрими, люблячими та щирими, розумними та сміливими, і головне — здоровими душею і тілом, бо поки діти малі — все залежить від батьків. Що закладуть батьки у серце і душу дитини, такою вона і піде у білий світ. А світ наш складний і багатогранний, у ньому нелегко знайти свою стежину, щоб прожити життя в гармонії з природою і людьми, щоб виконати головну місію, з якою людина приходить на Землю — нести у світ доброту і любов.  Сьогодні потрібно приділяти  величезну увагу вихованню дітей у сім’ї, у тому наймилішому, затишному і теплому родинному гніздечку, з якого усі ми вилетіли у свій час.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, яке  відбулося  21 лютого 2020 року, звітували  про виховання та навчання дітей  дитячого  будинку сімейного типу Бурлакових, прийомної сім’ї  Боднар з с.Ковалівки    працівники районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді,  прийомна мати Боднар Є.І.,  мати - вихователька Бурлакова Л.Р., яка підняла проблему житла дітей, позбавлених батьківського піклування,  подальше навчання молодших дітей. Старші  двоє  вихованок вже повнолітні, закінчили навчання, вирішили  вийти  з дитячого будинку в самостійне життя.

Розглядалися питання  перебування дитини в Тульчинському будинку дитини, невиконання батьківських обов’язків  горе-мамою із с. В.Бушинка.

Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації