22 лютого 2020 року команда ветеранів Немирівського району з футзалу прийняла участь в обласному турнірі «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», який проходив в м.Хмільник за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, «Вінницької обласної федерації футболу» та Комітету ветеранів футболу.

В турнірі приймали участь 8 команд з різних районів Вінницької області та запрошено гостей з інших областей.

В запеклій боротьбі команда ветеранів Немирівського району виборола почесне друге місце, поступившись лише команді Київської області. Третє місце здобула команда господів м.Хмільник. Команди призерів чемпіонату було нагороджено почесними кубками, грамотами та медалями.

Бажаємо нашим спортсменам і надалі показувати високі результати та впевнено йти до перемоги. Ми гордимося вашими високими спортивними досягненнями та дякуємо, що ви передаєте свій спортивний досвід наступному поколінню, прикладаєте максимум зусиль для розвитку в районі фізичної культури та спорту щоб наші найкращі спортсмени з гордістю несли пальму першості  перемог. Тримати високу планку та впевнено йти до перемог.

Управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації