25 лютого 2020 року практичним психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тренінг «Усі ми різні - усі ми особливі» з дітьми та молоддю у конфлікті із законом у районному відділі філії ДУ «Центр пробації» проведено тренінгове заняття на тему: "Життя – найвища цінність людини".

Співпраця центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді і районного сектору з питань пробації спрямована передусім на надання соціальної допомоги, а також зменшення ризику скоєння повторних злочинів неповнолітніми та особами молодіжного віку.

Під час зустрічі ознайомили учасників з поняттям «ідентичність», показали можливі причини виникнення конфліктів, визначили, що таке соціальні стереотипи та як вони впливають на формування ставлення до людей та тих чи інших соціальних груп.

Районного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді