Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 28.02.2020 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто  питання запобігання поширенню на території Немирівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-пСоУ. Наголошено на важливості здійснення комплексу організаційних і практичних заходів, спрямованих на попередження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-пСоУ. Серед основних завдань, які озвучив голова комісії, термінове вирішення питання виділення з бюджету коштів для забезпечення установ та служб причетних до боротьби із коронавірусом необхідними засобами індивідуального захисту.

Наголошено, що у всіх країнах, де виявлений коронавірус також мешкають і українці, тому ми маємо мати напрацьований алгоритм дій та план у разі виявлення такої інфекції, працювати без формальностей та чітко скоординовано. Наразі дане питання є одним з найбільш актуальних. Першочергово має бути проведена роз’яснювальна робота серед населення та в навчальних закладах, щоб люди розуміли, які профілактичні заходи потрібно вчиняти для того, щоб не захворіти. Головне вчасно звертатися по допомогу, вживати заходів профілактики та дотримуватися елементарних правил гігієни.

Районною державною адміністрацією 5 березня планується проведення  розширеної наради за участю сільських, селищних рад, директорів шкіл, дитячих садочків, керівників медичних установ та закладів, на якій будуть доведені алгоритми необхідних дій з метою профілактики зараження коронавірусом.