4 березня 2020 року у Вовчоцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром для сім'ї, дітей та молоді та ювенальною превенцією Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області проведено правовий лекторій «Підліток у правовому суспільстві», на якому з учнями середніх класів обговорили тему безпеки спілкування в інтернеті.

Сьогодні більшість людей світу не уявляють свого життя без використання Інтернету, а кількість користувачів Всесвітньої мережі стрімко зростає. За допомогою Інтернету можна навчатися, відшукувати дані про людей, події, товари, послуги; читати та замовляти потрібні книжки, відео, музику, фото; листуватися із друзями та колегами; брати участь у відеоконференціях; купувати різні товари, розміщувати рекламу та чимало іншого. Можливості та послуги Інтернету постійно розширюються. Кожен з вас постійно користується Інтернетом для своїх потреб за допомогою комп'ютера або мобільного телефону.

На разі вкрай важливо говорити зі школярами про приховану небезпеку інтернету, але ще важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі. Саме тому, під час відеолекторію було розглянуто різні інтернет-загрози для дітей (віруси, кібербулінг, виманювання інформації, спам, порушення авторського права,тощо). Крім того, особливу увагу дітей звернули на можливі варіанти захисту себе від негативного впливу інтернет ресурсів.

Немирівський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді