Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля, до якого, за традицією, проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Нині вона збігається з підготовкою до Великодніх свят.

З  березня 2020 року на території району розпочато проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» з метою постійного утримання території селища та сіл у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення. В рамках цієї акції розроблено план організаційних і практичних заходів в Немирівському районі, з залученням органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ незалежно від форм власності. Тому наполегливо закликаємо мешканців нашого району не залишатись осторонь тих справ, які можливо вирішити лише спільними зусиллями влади, організацій, підприємців та безпосередньо населення. У проведенні заходів з озеленення та благоустрою територій загального користування, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах Немирівського району планується залучити близько 2000 чоловік.

Мета акції - привернення уваги громадськості до екологічних проблем, формування екологічної свідомості та культури у населення, залучення людей до активної роботи в даному напрямку.

Кожен з нас може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні гідно  поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття та бруду. Якщо так робитиме кожен, то й це буде вагомий внесок у справу збереження природи, навколишнього природного середовища та чистоти нашого довкілля.

Відділ житлово-комунального господарства,

містобудування, архітектури, енергетики та