Відбулось  чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП та справ, щодо внесення інформації про пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру за фактичним місцем проживання.

Комісією розглянуто 1 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 2 заяви з питань призначення субсидії на ЖКП,  62 заяви для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та 2 заяви для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

Вивчивши наявну інформацію, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення