З 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область (Житомирська траса М-06) проходитиме друга міжнародна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі в Україні «Fish Business Ukгаіnе 2020"

На виставці будуть представлені:

 

сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорт і обладнання для рибної галузі тощо);

виробництво продуктів харчування рибного походження;

обладнання та технології для зберігання сировини;

рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг, риболовні бази, риболовні господарства);

торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл);

міжнародне співробітництво;

науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.

Участь у заході візьмуть представники Держрибагентства, Держводагентства, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (РАО), проекту ЄС «Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPi)», проекту Європейського інвестиційного банку - Niras А/S «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна», закладів науки та освіти, торгово-промислових палат, низки посольств, міжнародних організацій, експертного середовища, громадськості та українського бізнесу.

Заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.

Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному сайті виставки. Контактна особа щодо організаційних питань - Наталія Фролова, начальник відділу роботи із засобами масової інформації Держрибагентства (тел.: (044) 484-63-25, (095) 078-17-35). Організаторами заходу є Державне агентство рибного господарства України і товариство з обмеженою відповідальністю «Євроіндекс». Захід проводиться за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України.