На сьогодні забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа залишається пріоритетним напрямом діяльності влади, проводиться  ряд заходів для максимального забезпечення власним житлом зазначену категорію дітей.

Згідно розподілу субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  обласною комісією  на Немирівський район   на 2019  рік було виділено кошти на 5 об’єктів  на суму  1 771 030 грн.

За подання управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації 3березня 2020 року   відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В.

На  засіданні даної комісії розглядалося питання придбання житла для особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування Вагнер Антоніни Юріївни, яка перебуває на обліку для покращення житлових умов у Ковалівській об’єднаній територіальній громаді.

5 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р. № 877 та протоколу засідання районної комісії було придбано  двокімнатну  квартиру  Вагнер А.Ю в м. Немирові,  загальною площею 44,4 кв.м.  Антоніна стала першою, сподіваємося не останньою, хто  зміг отримати житло коштом держави.  У поточному році  за рахунок субвенції з державного бюджету планується ще придбати 4 житлових приміщення для осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування