23 травня 2020 року у м.Кам'янське Дніпропетровської області на базі Кам'янського музичного коледжу відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Гранд-талант - 2020", засновником якого є Ліга діячів культури України. Участь у заході можуть взяти учасники з усіх регіонів України.

Цей захід покликаний на популяризацію національного культурного продукту та підтримку розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, Кам'янської міської ради, вищих навчальних закладів мистецької освіти, національних телекомпаній та ЗМІ.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні українські діячі, викладачі та керівники мистецьких ВНЗ, а головою журі є двічі міністр культури України, народна артистка України Лариса Хоролець.

Положення та реєстрація онлайн вже доступні на сайті https://grandtalant.wixsite.com/grand-talant

Всеукраїнське об'єднання "Ліга діячів культури України"