Близько дев’яти тисяч наших земляків віддали життя за волю і перемогу у Другій світовій війні, борючись проти спільного ворога – нацизму. У кінці липня 41-го – Немирівщина була окупована. Багато горя, біди і болю бачила наша земля за ті роки, доки 15 березня 44-го року Немирів був повністю визволений від німецьких загарбників. Цієї весни – минає 76 років від нашої Перемоги.

Керівництво районної державної адміністрації, районної ради, Немирівської ОТГ, ветерани на знак шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Братської могили загиблим воїнам, Меморіального комплексу "Ніщо не забуто, ніхто не забутий".

Також з нагоди Дня українського добровольця було покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам АТО та героям Небесної сотні.

Зазначимо, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, 14 березня оголошено Днем українського добровольця.

Глибока вдячність ветеранам, котрі боронили наші землі у тій війні. І як не прикро, але людство не робить висновки із помилок історії: знову проливається кров на сході нашої держави. Дай Бог, аби ми швидко відзначали день перемоги не лише над нацистськими загарбниками, але й – над російськими.