Указ #88/2020 "Про Координаційну раду з протидії поширенню COVID - 19" оприлюднено на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України.  Ураховуючи, що поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, створює загрозу особистій, громадській та державній безпеці, спричиняє тяжкі соціально-економічні та демографічні наслідки, з метою посилення захисту населення,

невідкладного здійснення заходів щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України Глава держави постановив:

1. Утворити Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19 як консультативно-дорадчий орган при Президентові України, основним завданням якого є моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо здійснення ефективних заходів, спрямованих на протидію поширенню. COVID-19 в Україні.

2. Установити, що Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19 має право:

одержувати в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та матеріали;

запрошувати на засідання та заслуховувати інформацію представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.

3. Затвердити персональний склад Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 (додається).

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ураховуючи, що поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, створює загрозу особистій, громадській та державній безпеці, спричиняє тяжкі соціально-економічні та демографічні наслідки, з метою посилення захисту населення, невідкладного здійснення заходів щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

2. Установити, що Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19 має право:

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації