На нараду були запрошені голови ОТГ, сільські голови,  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, директори шкіл, завідуючі дошкільних навчальних закладів, керівники районних відомств, установ та організацій.

Розпочалась нарада з виступу заступника голови Немирівської райдержадміністрації  Петра  Бугакова  який  наголосив, що ситуація у світі з поширенням та боротьбою з коронавірусною інфекцією 2019-nCoV залишається напруженою, однак на місцях усі повинні бути готові сприяти попередженню вірусу та надавати необхідну медичну допомогу хворим.

Завідувач Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» Анатолій Хмара, доповів  про епідситуацію щодо коронавірусної інфекції в світі та фактори ризику в Немирівському районі.

В своєму виступі про коронавірусну інфекцію та стан готовності комунального некомерційного підприємства «Немирівська центральна районна лікарня» Немирівської  районної ради до виявлення осіб, у яких будуть підозрювати коронавірус 2019 nCoV говорила на нараді завідуюча інфекційним відділенням цього медичного закладу Ольга Євтушок, поінформувала про територію виникнення та особливості коронавірусу, його поширення в світі, основні ускладнення хвороби.  Роз’яснила також, що в Немирівському інфекційному відділенні буде здійснюватися лише тимчасова обсервація хворого для попереднього діагностування, а при підозрі у пацієнта коронавірусу, його оперативно перевезуть в обласну інфекційну лікарню для більш детального обстеження.

Головний лікар КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської районної ради,  Василь Божко під час свого виступу акцентував увагу присутніх на рекомендаціях для населення про заходи профілактики коронавірусної інфекції.  Додатково усім сільським головам було роздано пам’ятки для розповсюдження серед населення. У разі звернення особи з підозрою коронавірус, медики мають чіткий алгоритм дій.

Павло В’ячеславович Ткачук головний лікар комунального некомерційного підприємства «Немирівська ЦРЛ» Немирівської районної ради, розповів про витрати, які пов’язані з епідеміологічним обстеженням, і ліквідацією епідемій та спалах інфекційних хвороб, фінансуються за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів. У витратах передбачених законом, для цього можуть залучатися кошти підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також кошти фізичних осіб і громадських організацій. В зв’язку з цим Немирівська районна лікарня розробила розрахунок на кожну створену ОТГ та район, для виділення необхідних коштів.

Прийнято рішення: на дооснащення КНП «Немирівська центральна районна лікарня» найбільш необхідними засобами (спеціалізованими захисними костюмами, масками тощо) виділити з районного та місцевих бюджетів необхідні кошти; інфекційному відділенню  утворити дві епідбригади (основні та дублюючі);   очільники територіальних громад повинні провести масову роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження зараженню коронавірусом та активізувати боротьбу із стихійною торгівлею м’ясними й молочними продуктами, які не проходять лабораторного контролю.

Заступник голови Немирівської райдержадміністрації  Петро Бугаков підводячи підсумки наради наголосив: «Ми маємо усі разом, спільно, виконувати всі заходи, які поставлені перед нами, для покращення життя жителів району, особливо по коронавірусу.»