Наприкінці минулого тижня відбулися  чергове засідання  районної  комісії з питань надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування,

осіб з їх числа при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В.

На  засіданні даної комісії розглядалося питання придбання житла для особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування Стєпанової Каріни Дмитрівни, яка перебуває на обліку для покращення житлових умов у Брацлавській  об’єднаній територіальній громаді.

16 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р. № 877 та протоколу засідання районної комісії було придбано  однокімнатну  квартиру  Стєпановій К.Д. в м. Ладижин,  загальною площею 36,5кв.м.  Каріна уже друга особа з числа дітей  позбавлених батьківського піклування з Немирівського району, яка отримла житло  за рахунок коштів державної субвенції.

У 2020 році, порівняно із минулим роком,  збільшиться кількість дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, які стануть власниками житла, адже з цією метою на Вінницьку область передбачено 38,2 млн. грн. з державного бюджету, що на 600 тис. грн.. більше, ніж минулого року. Про це зазначила заступник голови облдержадміністрації  Наталя Заболотна.

Тож ми можемо тільки порадіти за дітей, які матимуть можливість отримати власне житло за рахунок Державного Бюджету.