В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 14 лютого під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 37 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли   заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков,  заступники голови районної ради Аркадій Собченко

та Михайло Мовчан, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про Програму КНП "Немирівська ЦРЛ НРР" "Про недопущення поширення випадків захворювання спричинених новим коронавірусом Covid-19 в 2020 році".
  2. Про Програму КНП "Центр ПМСД Немирівської районної ради" "Про недопущення поширення випадків захворювання спричинених новим коронавірусом Covid-19 в 2020 році".
  3. Про затвердження тарифів на платні  медичні послуги, що надаються КНП  " Немирівська ЦРЛ НРР ".
  4. Про звільнення директора комунального закладу " Немирівський районний Будинок культури " Немирівської районної ради Вінницької області  Магденка І.Л.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Березівка   Великобушинської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Велика Бушинка   Великобушинської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту смт. Брацлав  Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Монастирське  Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Гранітне  Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Грабовець  Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Сорокодуби  Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Будки Криковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Сорокотяжинці  Криковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Данилки Криковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Криківці Криковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Воловодівка Ковалівської сільської ради (колишньої   Воловодівської  сільської  ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Головеньки Ковалівської сільської ради (колишньої  Головеньківської  сільської  ради) Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Сподахи Ковалівської сільської ради (колишньої Сподахівської  сільської  ради) Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Нові Обиходи на території Райгородської  сільської  ради Немирівського району Вінницької області.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Самчинці на території Райгородської  сільської  ради Немирівського району  Вінницької області.
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  2. Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року  "Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік".
  3. 23.Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 38 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.