На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 10.03.2020 р.в Україні оголошено карантин з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

З метою недопущення поширення на території Немирівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, звертаємося до керівників церков і релігійних організацій району вжити необхідні протиепідеміологічні заходи під час організації богослужінь і поточної релігійної діяльності.

Розглянути можливі варіанти зменшення кількості вірян, які одночасно відвідують служіння, проведення дистанційних молебнів, а також дезінфекції приміщень та об’єктів, з якими контактують люди під час богослужінь та молебнів.

Просимо ставитись із порозумінням до заходів захисту громадян від розповсюдження інфекційних захворювань, зокрема, коронавірусу, та в усіх обставинах зберігати спокій, витримку і людяність.

Закликаємо кожного бути свідомим та відповідальним, адже від цього залежить ефективність протиепідемічних заходів.

Немирівська районна державна адміністрація