В умовах ускладнення епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу, спеціалістами Немирівського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з метою підвищення рівня обізнаності населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19, проводиться активна роз’яснювальна робота.

Керівникам закладів громадського харчування, продовольчих магазинів, ринків вручено 149 приписів щодо виконання основних протиепідемічних заходів з профілактики коронавірусу,  а саме:

• Встановити дозатори з антисептиком для обробки рук відвідувачів та персоналу в загальнодоступних місцях.
  • Проводити щоденне прибирання приміщень закладу з обов’язковим використанням дезінфікуючих засобів (відповідно до вимог методичних рекомендацій до дезінфікуючого засобу) згідно встановленого графіку: заклади торгівлі - в кінці робочого дня, ринки – перед початком та в кінці робочого дня.
  • Надати вільний безоплатний доступ до санвузлів (за наявності), з обов’язковим облаштуванням місць для дотримання правил особистої гігієни.
  • Проводити провітрювання приміщень закладу та, по можливості, зволоження повітря.

Контроль виконання даних пропозицій проводиться спеціалістами Немирівського районного  управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в процесі проведення заходів державного нагляду.

В районі створено рейдову групу по контролю виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.
До участі у рейдовій групі залучені  спеціалісти Немирівського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

В ході роботи здійснюється контроль за тимчасовим обмеженням торговельної діяльності закладів м. Немирів  на період карантину.
     Зокрема наголошено на забороні діяльності суб’єктів господарювання, робота яких передбачає приймання відвідувачів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Немирівське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Вінницькій  області