Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочинає набір на безкоштовний навчальний курс для молоді «Skills Lab: успішна кар'єра».

Навчальний курс «Skills Lab: успішна кар’єра» допоможе розібратися з основними етапами розвитку кар’єри та розкаже про важливі навички, на які звертають увагу сучасні роботодавці.

Своїм досвідом поділяться фахівці та фахівчині провідних українських компаній: Lifecell, Watsons, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paripas Group, Укртелеком, Укренерго та Метінвест Холдинг.

Курс «Skills Lab: успішна кар'єра» розпочнеться з 19 травня та триватиме до 11 червня. Програма курсу складається з 8 вебінарів, які відбуватимуться у вівторок та четвер з  16:00 до 18:00 год.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до координатора Олени на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заповнюйте онлайн форму до 11 травня та очікуйте зв’язку з координатором.

Кількість місць обмежена, реєструйтесь уже зараз за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1GXyCtNjcSueCbHMi_42iowZ0Iu8olHLTtjBtnrSjdoE/edit?usp=drive_web

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації