Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Немирівського району, голова ОДА Владислав Скальський ознайомився з проєктом реконструкції спортивного майданчика КЗ «Немирівський спортивний комплекс» під мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Даний проєкт включено до програми "Велике будівництво" з квітня поточного року.

Варто наголосити, що Немирівська міська рада своїм рішенням виділила 2,5 млн грн на співфінансування будівництва даного спортивного майданчику, про що розповів голова Немирівської ОТГ Віктор Качур. Розповів очільник громади і про сам об’єкт: «Ми хочемо створити дійсно мультифункціональний комплекс, який дасть можливість людям займатись різними видами спорту. Зокрема це футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон і великий теніс. Для нас це дуже важливо, адже необхідно заохочувати людей до занять спортом, а особливо дітей, які в умовах сьогодення ведуть малорухомий спосіб життя і більш схильні до набуття шкідливих звичок. Крім того люди мають повірити, що Україна розвивається і розбудовується, адже сьогодні активно ведеться будівництво доріг, шкіл, дитячих садків і спортивних майданчиків».

Коментуючи побачене Владислав Скальський зазначив: «Органами місцевого самоврядування прийнято рішення про співфінансування цього проєкту на рівні 40% від загальної вартості. Це гарний приклад, коли на місцевому рівні є розуміння своєї відповідальності і бажання реалізувати проєкт зі збільшеною часткою співфінансування. Якщо говорити про Вінницьку область загалом, то на фоні інших регіонів України ми маємо досить високий відсоток співфінунсування, що свідчить про те, що реалізуються саме ті проєкти, які потрібні громадам і в яких вони зацікавлені».

Владислав Скальський також повідомив, що по даному об’єкту вже готова проєктно-кошторисна документація та наразі організовується процедура закупівлі, після чого одразу розпочнеться реалізація проєкту. Головне завдання, на якому зосередив увагу очільник області, – протягом літа побудувати  мульфункціональний спортивний майданчик та забезпечити умови для того, аби люди мали змогу в комфортних умовах перевдягнутись до і після занять спортом.

Офіційний веб-сайт: Вінницька обласна державна адміністрація