ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» запрошує на відпочинок і оздоровлення ваших дітей.

Перший заїзд планується розпочати  орієнтовно з 1.06.2020р.

Перебуваючи в таборі, діти зможуть зануритися у величну історію Немирівщини, ознайомитися з неперевершеною колекцією картин українських та зарубіжних  митців в художній галереї, яка розміщена в центральному корпусі санаторію. Ця будівля є архітектурною  пам'яткою     19 ст., що була побудована видатною меценаткою Марією Щербатовою.

Розташування

Дитячий табір розміщений на території мальовничого Немирівського дендропарку (пам’ятка садово-паркового мистецтва) в екологічно чистій місцевості. Південну частину парку оточує каскад штучних озер, який створює на його території унікальний лікувальний мікроклімат.

Оздоровлення

Для дітей пропонуються оздоровчі та лікувальні процедури:

- лікувальні ванни,  мінеральні води, масаж, лікувальна фізкультура, галокамера, синглетно-киснева терапія, інгаляції, психотерапія, магнітотерапія та інші фізпроцедури, вітамінопрепарати та інші медикаменти (за потреби).

В санаторії функціонує лікувальний басейн.

Окрім того, лікуємо широкий спектр захворювань, в тому числі у високоспеціалізованих, оснащених найсучаснішим обладнанням кабінетах, патології органів дихання та зору.

Харчування

Харчування дітей в санаторії повноцінне, вітамінізоване пятиразове. В раціоні збалансовані страви, свіжі фрукти, соки.

Дозвілля

Відпочинок  насичений цікавими культурно-масовими заходами, краєзнавчими екскурсіями, туристичними походами, концертами артистів.

Санаторій пропонує великий вибір екскурсій, серед яких фонтан ROSHEN, Вінницький краєзнавчий музей, ставка «Вервольф» та ін. Діють гуртки: танцювальний гурток, історичний гурток «Краяни», спортивна секція «Шкіряний м’яч».

 Розміщення

Діти мають можливість проживати в комфортних та затишних літніх будиночках зі всіма зручностями або ж 2-х, 3-х місних номерах із телевізором, холодильником, душем та санвузлом.

Безпека

Територія дитячого табору охороняється співробітниками служби охорони санаторію та працівниками Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області цілодобово. Забезпечено цілодобове чергування лікаря та середнього медичного персоналу. Діти перебувають під постійним наглядом професійних та досвідчених вихователів.

         При заїзді до санаторію дитина повинна мати:

  1. Свідоцтво про народження (копія)
  2. Санаторно-курортна карта
  3. Довідка не більше п’ятиденної давності про відсутність контакту дитини з інфекційними хворобами (епідеміологічне оточення)
  4. Довідка про щеплення
  5. Довідка про педикульоз і коросту

 Дані про щеплення, епід.оточення, про педикульоз і коросту можуть бути зазначені у санаторно-курортній картці. В такому випадку окремих довідок не потрібно.

 Для більш повної та детальної інформації про діяльність,

терміни та умови прийому дітей в дитячий табір звертатися за адресою:

Вінницька обл., м. Немирів,  вул. Шевченка, 16.

Телефон для довідок:

(04331) 2-17-13 приймальня

(097) 291-94-86 відділ бронювання

(097) 960-68-08 консультація лікаря

(097) 855-99-26 / (068) 588-03-57 / (050) 602-51-46  відділ реалізації

або за електронною адресою: аЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
            http://sanatoriy-avangard.com