Працівники пробації продовжують нести службу і виконувати свої зобов’язання перед державою і кожною громадою зокрема. Профілактичні заходи з поширення COVID-19 вносять свої корективи  у роботу всіх підприємств і установ, але не звільняють органи пробації від відповідальності за заходи щодо забезпечення безпеки суспільства.

Під час карантину  Немирівский районний відділ продовжує  здійснювати виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень в режимі дотримання санітарних норм. У день проведення  реєстрації з засудженими здійснюються бесіди направлені на виконання заходів спрямованих на запобігання,  виникненню і поширенню епідемії та пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, та наголошується під час карантину, дотримуватись рекомендацій МОЗ України, щодо запобіжних заходів від інфікування коронавірусом. При появі, перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонувати сімейному лікарю.

Також засуджені попереджаються, що в разі порушення правил карантину  та санітарно-гігієнічних норм, передбачена відповідальність згідно Кодексу про адміністративні правопорушення, а в разі порушення санітарних правил і норм, які призвели до поширення захворювання, кримінальна відповідальність, згідно КК України.