Сьогодні, 22 травня 2020 року, в райдержадміністрації відбулося представлення  голови Немирівської  райдержадміністрації Богдана Петровича Урбанського, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 18 травня 2020 року  № 330/2020-рп «Про призначення Б.Урбанського головою Немирівської  районної державної адміністрації».

Вітаючи нового голову Немирівської районної державної адміністрації, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас побажала Богдану Петровичу реалізації всіх задуманих проектів, справжньої командної роботи та позитивних результатів.

Виступаючи перед присутніми, новопризначений  очільник району наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Зазначив, що докладе максимум зусиль  для вирішення нагальних  проблем  життєдіяльності району.

«Одна людина може багато, але не все. Лише спільними зусиллями ми можемо досягнути якісних результатів у праці на благо Немирівщини», - відзначив Богдан Урбанський.