Одними з найбільш неприємних комах є таргани. І всім добре відомо, що їх наявність – це не тільки естетична проблема, але і значна економічна шкода, яку вони завдають забруднюючи продукти харчування, сировину, обладнання і навіть рослин. Крім цього, таргани є механічними переносниками збудників таких інфекційних захворювань як холера, гепатит, дизентерія, гельмінтози та причиною алергічних реакцій у людей.

Тому дезінсекція, тобто професійна боротьба з тарганами – єдиний ефективний метод  захисту   персоналу  установ,  організацій, офісів, підприємств,  відвідувачів і бізнесу в цілому від неприємних наслідків.

Перед проведенням робіт по дезінсекції,   необхідно приділяти особливу увагу підготовці приміщень, а також їх експлуатації після завершення робіт. Це необхідно для досягнення ефективної співпраці між  підприємством - Замовником  та установою - Виконавцем  з контролю шкідників.

На які пункти слід звернути увагу при боротьбі з тарганами?

1. Відповідальна особа на підприємстві, призначена керівництвом, перед проведенням дезінсекції зобов’язана проінформувати персонал про майбутні  роботи, а також про тимчасову заборону знаходження в приміщеннях. Відповідальна особа повинна гарантувати дотримання співробітниками часу експозиції і часу початку користування приміщеннями після проведення послуги.
  2. Під час обробки співробітникам підприємства заборонено проводити будь-які виробничі операції в оброблюваних приміщеннях.
  3. Продукти харчування не повинні знаходиться в приміщенні під час обробки, або повинні бути щільно закриті в герметичних контейнерах і поверх замотані стрейч-плівкою.
  4. У момент проведення робіт слід  вимкнути приплинну  і витяжну вентиляцію та кондиціонери. Перевірити, чи закриті герметично вікна.
  5. Для вільного переміщення дезінфекторів на об’єкті та якісного виконання робіт, між обладнанням і стінами необхідно забезпечити достатню відстань – не менше 40-50 см.
  6. Забезпечити освітлення в приміщенні, де буде проводитися обробка.
  7. Після обробки приміщення повинно бути ретельно вимито і провітрено витяжними  пристроями або  за    допомогою відкритих вікон. Терміни експозиції  повідомить фахівець, який проводив роботи.

8 .   У майбутньому дотримуватися належного  санітарно-гігієнічного стану об’єкту, а також правил зберігання продуктів, обладнання, утилізації сміття, відходів. Адже ці фактори можуть являти собою ризики для розмноження шкідників.

9.Вхід в приміщення після обробок дозволяється тільки після завершення експозиції.

Боротьба з тарганами – досить кропіткий і вимагаючий уваги до деталей процес. Тільки налагоджена спільна робота Замовника і Виконавця гарантує високі результати робіт.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, не намагайтеся самостійно проводити дезінсекцію. Адже роботи повинні проводитися  суворо з дотриманням всіх норм і правил безпеки персоналу і клієнтів. Наша установа  використовує для дезінсекції  лише сертифіковані інсектициди.

Довірте цей процес професіоналам.  У Немирівському районі  замовляйте послуги дезінсекції за номерами телефонів  2-25-04,  2-06-32.

Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень