Під головуванням голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 26 травня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проведено на виконання протокольного рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 31 від 21 травня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 390.

Робота комісії була спрямована на  обговорення питань щодо протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в районі.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією прийнято ряд рішень, зокрема щодо відновлення пасажирських перевезень та відновлення роботи Центру надання адміністративних послуг Немирівської РДА виключно за умови дотримання санітарно-епідеміологічних заходів. Прийнято рішення не відновлювати роботу дошкільних навчальних закладів. За результатами підготовки ДНЗ та після отримання висновків уповноважених органів дане питання буде розглянуто повторно.

Водночас голова комісії зауважив, що рішення про послаблення будуть прийматися лише на підставі висновків Немирівського районного управління  головного управління Держпродспожив служби у Вінницькій області.

Свідоме дотримання усіх карантинних правил є запорукою недопущення поширення небезпечного захворювання.