Під керівництвом голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 28 травня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проведено на виконання протокольного рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 33 від 25 травня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 390.

Робота комісії була спрямована на  обговорення питань щодо протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в районі.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією прийнято ряд рішень, зокрема щодо відновлення відвідування богослужінь в храмах Немирівського району, про послаблення протиепідемічних заходів на території району у спортивній галузі  та в напрямку діяльності готелів виключно за умови дотримання санітарно-епідеміологічних заходів. Крім того на комісії було прийнято рішення про відновлення планової госпіталізації в закладах охорони здоров’я району за умови попереднього обов’язковому дослідженню методами ПЛР, ІФА.

Водночас голова комісії зауважив, що рішення про послаблення будуть прийматися лише на підставі уповноважених органів та суворого дотримання санітарних норм.