Нагадуємо, що з 25.05.2020 року  в рамках чергового етапу  послаблення карантину  Відокремлений структурний   підрозділ «Немирівський  міжрайонний  відділ лабораторних досліджень» МОЗ України у Вінницькій області  розпочав працювати  у звичайному режимі.

Фахівці установи  відповідно до плану організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів на 2020 рік проводять колосальну роботу  по забезпеченню лабораторного контролю за факторами навколишнього  середовища, що впливають на стан здоров´я людини.

Зокрема, ми досліджуємо воду питну:  із колодязів, артсвердловин та водогонів, а також із відкритих водойм; грунт, повітря атмосферне та  закритих приміщень;  продукти харчування, зокрема, овочі на вміст нітратів та паразитози. Проводимо  на об’єктах  інструментальні виміри  рівнів освітленості та параметрів  мікроклімату, шуму та радіаційного фону.

Наша мікробіологічна лабораторія  проводить обстеження населення  на наявність патогенного стафілококу, носійство кишкових інфекцій,  паразитози та багато інших досліджень.

Всі наші  лабораторії акредитовані. Підтвердженням цього є свідоцтво про технічну компетентність №07/19-1, видане 24.04.2019р., чинне до 23.04.2024р.

Тому ми будемо раді виконати  будь-які замовлені дослідження та виміри як від  установ, організацій так і від  фізичних осіб. При потребі звертайтесь за адресою: м.Немирів,вул.І.Франка, 32/а, тел.2-25-04.

Відокремлений структурний підрозділ

«Немирівський  міжрайонний  відділ лабораторних досліджень»