Першого червня Україна відзначає чудове дитяче свято -  Міжнародний день захисту дітей. Вперше,  це свято світова спільнота почала відзначати в 1950-му році, до цієї ініціативи долучились в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Згодом, 20 листопада 1959 року, була ухвалена  Декларація прав дитини, яка проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх реалізації.

Зазвичай, в цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи. Проте сьогодні, в умовах продовження карантину, не має змоги відсвяткувати цей день в звичному форматі. Однак це не є приводом для того щоб засмучуватись. Сьогодні, Міжнародний день захисту дітей наша країна святкує в режимі онлайн. В соцмережах можна знайти та долучитись до багатьох цікавих заходів, інтернет – челенджів, онлайн вікторин і таким чином провести час із користю та задоволенням.

Служба у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації вітає всіх дітей зі святом, бажає їм щасливого, радісного, безтурботного дитинства, світлого майбутнього  та незабутньо, весело і корисно провести час літніх канікул.

Служба у справах дітей