Під час святкування «Дня святої Трійці» та поминальних днів 6-7 червня необхідно неухильно дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню та території області гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Нагадуємо:

• в храмах Вінницької області дозволено проводити богослужіння з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог за умов наповнюваності храмів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;
  • перебувати на території кладовищ дозволено з дотриманням заходів особистої безпеки,соціального дистанціювання та недопущення скупчення людей, обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту;
  • суворо заборонено на кладовищах  вживати їжу та алкогольні напої;
  • якщо ви відчули нездужаннязалишайтеся вдома до одужання, навіть якщо у вас слабо виражені симптоми захворювання;
  • персональну відповідальність за дотриманням всіх протиепідемічних заходів у храмах, молитовних будинках, на територіях цвинтарів (кладовищ) несуть керівники релігійних громад.

Наполегливо просимо усіх мешканців областіне ставте під загрозу своє здоров’я та здоров'я близьких. Дотримуйтеся  умов карантинуПіклуймося разом про здоров'я один одного!

Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації