У зв’язку з тим , що зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних випускників припадає на період карантину, необхідно неухильно виконувати постанову Головного санітарного лікаря України В. Ляшка від 21.05.2020 року № 24 « Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання,

єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19)». Зі змістом даної постанови ознайомлені всі керівники закладів загальної середньої освіти району. Вони несуть персональну відповідальність за виконання вимог постанови. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики -2 липня, з іспанської,німецької, французької мов - 6 липня, з англійської мови -7 липня, з історії України -9 липня, з біології -13 липня, з географії -15 липня. Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року. Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання запланована з 23 липня по 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації ( 25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого - 24 березня. Випускники одинадцятих класів нашого району будуть складати ЗНО у місті Вінниці. Відділ освіти разом з Немирівською райдержадміністрацією та об’єднаними територіальними громадами організовує підвіз учнів шкільними автобусами до місць тестування. У навчальних закладах видано накази про відповідальних за проведення ЗНО, котрі несуть відповідальність за супровід випускників до пунктів тестування та в зворотному напрямку.