Щорічно, 6 червня, працівники засобів масової інформації відзначають своє про професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди голова райдержадміністрації Богдан Урбанський з заступником Олександром Яхном та головою районної ради Сергієм Укринським привітали колектив районної газети «Прибузькі Новини».

«Вашими очима жителі району дивляться на події, які відбуваються в світі. Журналіст – це професія професій, це кропітка праця, яка потребує постійного самовдосконалення, це вміння бути відвертим із самим собою. Сучасне суспільство вимагає від журналістів не лише хисту та професійних навичок, але й неабиякого рівня суспільної свідомості та патріотизму » - зазначив у своєму виступі Богдан Петрович.