Під керівництвом голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 4 червня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проведено на виконання протокольного рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 34 від 29 травня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 390.

Робота комісії була спрямована на обговорення питань щодо протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в районі. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією прийнято ряд рішень, зокрема, щодо необхідності дотримання додаткових обмежувальних заходів на період «Дня Святої Трійці» та поминальних днів у Немирівському районі, та відкриття закладів освіти Немирівського району виключно за умови дотримання санітарно-епідеміологічних заходів. Крім того, на комісії було розглянуто питання про стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах району. Водночас, голова комісії зауважив, що рішення про послаблення будуть прийматися лише на підставі уповноважених органів та суворого дотримання санітарних норм.