Увага! Вакансія!! Вакансія Немирівського відділення КБ «Приватбанк» Касир-операціоніст Запрошуємо уважних та кмітливих - бути касиром у банку. На вас чекають чіткі задачі та інноваційний підхід до роботи. Що ми пропонуємо: • Інноваційний підхід до роботи касира: онлайн-інкасація, програмні комплекси, сучасні апарати для підрахунку грошей;

• Гідна заробітна плата. • Стабільний графік 5/2, • Дружній та професійний колектив, якій з радістю вас навчить та підтримає у перші місяці роботи; • Привабливий соцпакет: медичне страхування, консультаційні послуги з юридичних питань, забезпечення безпеки працівників та членів їх сімей (программа "Захист"), корпоративний мобільний зв'язок; • Офіційне працевлаштування, 24 дні оплачуваної відпустки, лікарняні; • Кар'єрне зростання для мотивованих працівників; • Навчання від початку стажування і впродовж всієї кар'єри у банку. • Що необхідно робити? • Здійснювати валютно-обмінні операції; • Поповнювати та знімати готівку з рахунків; • Приймати платежі у фізичних та виручку у юридичних осіб. Компетенції: • Уважність, порядність, відповідальність; • Перевагою буде досвід роботи з професійною технікою (детектори справжності, лічильники банкнот); • Бажаний досвід роботи касиром від 1 року. Перевага надається кандидатам, які пройшли онлайн-практику та отримали сертифікат на practice.pb.ua За інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88, 2-37-55,факс 2-14-88, E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..