В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 12 червня під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 39 сесія районної ради 7 скликання. Голова районної ради Сергій Укринський представив депутатам новопризначеного голову районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича, а той у свою чергу представив заступника голови районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки.

2. Про інформацію прокурора Немирівської місцевої прокуратури О.В. Кордона та начальника Немирівського відділу поліції ГУ НП поліції України у Вінницькій області П.А. Скічка про стан злочинності на території Немирівського району за 2019 рік.

3. Про затвердження Районної програми фінасування та оплати праці медичного персоналу, які задіяні на призовній дільниці при проведенні медичного огляду призовників Немирівського району на 2020 рік.

4. Про затвердження акту приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради комплексу будівель та споруд та земельної ділянки за адресою: м. Немирів, вул. Гімназійна (Луначарського),19.

5. Про призначення директора комунального закладу "Немирівський районний Будинок культури "Немирівської районної ради Вінницької області.

6. Про затвердження Статуту комунального закладу "Немирівський районний Будинок культури" Немирівської районної ради Вінницької області (нова редакція).

7. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за комунальним закладом "Немирівський районний Будинок культури" Немирівської районної ради.

8. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за комунальним закладом "Немирівський районний Будинок культури" Немирівської районної ради Вінницької області та перебуває на його балансі (частина приміщень бувшої Монастирецької ЗОШ).

9. Про збільшення штатної чисельності працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Немирівської районної ради Вінницької області.

10. Про затвердження граничної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Немирівської районної ради Вінницької області.

11. Про призначення Шрамко Світлану Іванівну на посаду директора Муховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

12. Про продовження контракту з директором комунального підприємства "Немирівська районна друкарня" Немирівської районної ради Вінницької області.

13. Про ліквідацію як юридичної особи комунального закладу "Криковецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області".

14. Про ліквідацію як юридичної особи комунального закладу "Вишковецька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області".

15. Про ліквідацію як юридичної особи комунального закладу "Зяньковецька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області".

16. Про ліквідацію як юридичної особи комунального закладу "Боблівська загальноосвітня школа І ступеня Немирівської районної ради Вінницької області".

17. Про надання дозволу комунальній установі "Немирівський районний трудовий архів" Немирівської районної ради Вінницької області на безкоштовний прийом документів.

18. Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року "Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік".

19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По всіх винесених на сесію питаннях, які попередньо вивчені на засіданнях Президії та постійних депутатських комісіях, – були прийняті відповідні рішення.