Сім'я є середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.

11 червня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М.

В засіданні брали участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: освіти, охорони здоров’я, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділу сім’ї та молоді. Рішенням Комісії зобов’язано батьків створити належні умови для проживання, виховання та навчання малолітніх дітей. Головам ОТГ рекомендовано здійснювати постійний контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих сім’ях. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій. Прийнято рішення про недоцільність позбавлення батька батьківських прав .

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання. Підводячи підсумки, заступник голови районної державної адміністрації Яхно Олександр Михайлович зазначив: « Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей».

Служба у справах дітей