Під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Урбанського в понеділок, 15 червня відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Яхна, керівника апарату райдержадміністрації Олени Футуймас, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Під час обговорення підіймались найбільш важливі та актуальні питання, які стосуються забезпечення життєдіяльності району. Зокрема, обговорювалися питання соціального забезпечення, фінансів, освіти, роботи з дітьми, оборонної роботи, цивільного захисту населення, а також питання благоустрою району та будівельних робот.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Яремко провів аналіз виконання районного та місцевих бюджетів за 5 місяців поточного року. В свою чергу, щодо соціального забезпечення жителів району доповів начальник управління соціального захисту населення Віктор Чубенко. Голова райдержадміністрації деталізував окремі завдання району в контексті виступів доповідачів.

Підсумовуючи нараду Богдан Петрович дав відповідні доручення на поточний тиждень керівникам структурних підрозділів, а також побажав усім плідного робочого тижня та підкреслив, що триває послаблення карантинних обмежень, але це не привід втрачати пильність. Разом з тим, необхідно активізувати роботу державних органів, аби надолужити час, який було втрачено в період жорсткого карантину.