Про організацію роботи Немирівської ЦРЛ.

Враховуючи збільшення кількості випадків захворювання населення Вінницької області на COVID-19, У КНП «Немирівська ЦРЛ» НРР буде впроваджено ряд заходів щодо недопущення поширення корона вірусної інфекції серед пацієнтів та медиків.

1.Первинний прийом пацієнтів не проводитиметься. З питань профілактичних та діагностичних обстежень – спочатку необхідне звернення до сімейного лікаря, бажано заздалегідь в телефонному режимі.

2. При вході в підрозділи ЦРЛ – проведення температурного скринінгу для всіх відвідувачів.

3. Суворий контроль за дотриманням дистанції між відвідувачами, наявністю захисної маски на обличчі. 4.планова госпіталізація хворих здійснюється лише за наявності направлення від сімейного лікаря та негативного результату обстеження на COVID-19 .

5. заборонено відвідування та спільне перебування з хворими в стаціонарах ЦРЛ.

6. Немирівська ЦРЛ протягом дії карантину надає невідкладну допомогу пацієнтам не лише нашого району, але і жителям Вінницького, Іллінецького, Тиврівського та інших районів області на виконання розпоряджень Департаменту охорони здоров’я ОДА. Це збільшує навантаження на весь медперсонал, особливо рентгенологічного кабінету.

Прохання до громадян з розумінням відноситись до ситуації, уникати скупчень, очікувати видачі результатів планового обстеження поза приміщенням стаціонарного корпусу.

7. Також наголошуємо , - при зверненні з ЦРЛ обов’язково мати документ, що посвідчує особу(паспорт). Дякуємо за розуміння.

Адміністрація КНП «Немирівська ЦРЛ НРР»