Служба в Армії – це школа мужності та хоробрості, гартування волі та характеру. Доброю традицією стало організовувати урочисті проводи юнаків на строкову військову службу. дія – хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості за своїх синів за те, що сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

16 червня 2020 року на плацу районного військового комісаріату під стягом прапора України відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України. Привітати юнаків прийшли представники районної влади, рідні та близькі.

Відкрив захід заступник військового комісара Немирівського районного військового комісаріату, майор Іван Медюк, який із напутніми словами звернувся до призовників, зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина України і висловив свої переконання, що перебування у Збройних Силах надасть їм впевненості та мужності, а своїм достойним ставленням до служби вони підтвердять почесне звання захисника рідної землі.

Звертаючись до призовників, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно побажав нашим призовникам здоров’я, сили та наснаги, гідно пройти військову підготовку, служити українському народові мужньо і самовіданно; подякував батькам та учителям за виховання підростаючого покоління в українських традиціях, любові до рідної України.

Священослужитель української православної церкви Отець Роман благословив призовників на новий, відповідальний та непростий етап їхнього життя та окропив хлопців свяченою водою.

Від районної державної адміністрації новобранцям вручили подарунки.

Тож мирної, легкої служби вам дорогі призовники. Будьте достойними своїх батьків, виправдайте їхні сподівання, з сумлінністю виконуйте свій конституційний обов’язок перед Україною.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації