Управлінням соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації протягом 2020 року для виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державних допомог сім'ям із Державного бюджету отримано 38 млн. 875 тис.грн.. Допомогу призначено і виплачено 3578 сім’ям.

Урядом прийнято 3 нових послуги:

- допомоги «Муніципальна няня», відповідно до ПКМУ від 30.01.2019 року № 68, подано 19 звернень.

- комплексна послуга «Є-малятко» від 10.07.2019 року № 691, подано 1 звернення.

- з метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби CОVID – 19, урядом прийнято Постанову КМУ від 22.04.2020 р. № 329 «Деякі питання надання соціальної підтримки сім’ям з дітьми ».

В Немирівському районі станом на 01.06.2020 року користуються субсидіями на ЖКП ( житлово-комунальні послуги) - 10183 домогосподарства. На призначення ЖКП ( житлово-комунальні послуги) - з 01.01.2020 року подали заяви 120 домогосподарств. На призначення СГТП з 01.01.2020 року (тверде паливо і скраплений газ) – подали заяви 1323 домогосподарств, призначено 1269 домогосподарствам. З початку 2020 року призначено субсидій на ЖКП (житлово-комунальні послуги) 125 домогосподарствам. На неопалювальний період 2020 року з 01.05.2020 проведено автоматичний перерахунок без звернення 6250 домогосподарствам, з урахуванням послуги з розподілу природного газу.

Субсидій на тверде паливо і скраплений газ призначено і виплачено 1083 чол. на суму 3587309 грн. Заборгованості немає.

Загальна кількість громадян, які звернулись до управління соціального захисту населення за 5 місяців 2020 року, складає 5362 чоловіки. Прийом громадян здійснюється спеціалістами відділів управління в приміщенні ЦНАП(Центр надання адміністративних послуг).

Функціонує "телефон Гарячої лінії", 2-27-84 та (096) 143-14-12 по якому здійснюється контроль за забезпеченням оперативного роз'яснення інформації громадянам.

В подальшому планується управління є створення належних умов для надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям ОТГ, безпосередньо в ОТГ підвищення якості їх надання через ЦНАП і запровадження відповідних електронних сервісів із застосування електронного документообігу Міністерством соціальної політики України запроваджено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

«Соціальна Громада» дозволяє забезпечити прийом первинних документів від громадян на призначення 67 соціальних допомог, житлових субсидій і пільг за місцем проживання громадян та передавати їх в електронному вигляді до управління соціального захисту населення, , що суттєво спрощує та пришвидшує обмін та опрацювання інформації.

Дана програма передбачає встановлення персональних комп’ютерів-сканерів на робочому місці ОТГ та створення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення (фронт-офіси). на віддаленому робочому місці в старостинському окрузі (фронт-офіси) та в управлінні соціального захисту населення (бек-офіс).

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації