Ось і наступило літо – чудова пора, яку ми всі так чекали, особливо діти. Адже літо – це час для для відпочинку та розваг, незабутніх подорожей з рідними та веселих ігор з друзями. А ще – це гарний час для несподіваних зустрічей та нових знайомств.

Літній відпочинок приносить не тільки приємні враження, а й велику користь людському організму. Однак не буде зайвим згадати і про власну безпеку та безпеку людей, які відпочивають разом з нами. Служба у справах дітей Немирівської райдержадміністрації нагадує батькам про те, що безпека їхніх дітей — це, насамперед, їхня особиста відповідальність та закликає не втрачати пильність та постійно дбати про життя та здоров’я власних дітей.

Для того щоб час літніх канікул залишив тільки приємні враження та обійшовся без зайвих проблем, радимо батькам періодично проводити бесіди з дітьми та пояснювати їм про безпеку під час перебування вдома за відсутності батьків, гри на вулиці, купання на водоймі, користування громадським транспортом та ін..

Для того щоб у дітей було менше часу на пустощі та не виникало спокуси вчинити щось заборонене, дайте дитині якесь завдання. Наприклад, прочитати певну кількість сторінок цікавої книги, виконати посильну для неї (і безпечну!) роботу по дому. Повернувшись додому, перевірте виконану роботу і похваліть за відповідальність, подякуйте за допомогу. Батьківський контроль — найвищий ступінь довіри до дитини.

Підсумовуючи сказане, ми закликаємо всіх батьків та дітей дотримуватись елементарних правил безпеки та бажаємо щоб час літнього відпочинку приніс тільки яскраві враження та приємні спогади.

Служба у справах дітей