Про роботу галузі освіти Немирівського району за п'ять місяців 2020 році, проблеми та перспективи її розвитку інформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Валентина Чега.

У 2019-2020 навчальному році мережа освітніх закладів Немирівщини складала 21 заклад загальної середньої освіти.

Всього навчалося – 1580 учнів, в тому числі в 1-му клаcі 173. В закладах загальної середньої освіти працює 321 педагогічний працівник. Всього закладів дошкільної освіти - 18, в них виховуються 451 дитина , працює 65 педагогічних працівників.

Валентина Чега відзначила, що 2019-2020 навчальний рік видався не простим і не стандартним для педагогічних працівників, учнів та батьків. На жаль, світова пандемія пов’язана із коронавірусною інфекцією, внесла корективи і в освітянську галузь. Друге півріччя навчального року змусило нас всіх зіткнутися з масою перешкод під час організації освітнього процесу та знаходити шляхи виходу із нестандартних ситуацій. Але є в цьому і позитивні сторони, адже вчителі навчилися жити в умовах карантинних обмежень, опанували форми дистанційного навчання та проведення у режимі онлайн уроків, нарад, семінарів та конференцій, мали можливість значну увагу приділити самоосвіті, розвитку творчих здібностей і талантів.

В цьому році ми дистанційно підводимо підсумки навчального року, не проводимо у звичному режимі свято останнього дзвоника та випускні вечори. Керівників закладів загальної середньої освіти дистанційно звітують перед громадськістю про роботу за рік.

Та, не зважаючи на всі сюрпризи життя, дуже хочеться , щоб новий навчальний рік розпочався 1 вересня на шкільному подвір'ї в колі друзів, батьків та вчителів.