У зв’язку з збільшенням випадків захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19 під керівництвом голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 18 червня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії прийнято ряд рішень, зокрема, щодо посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг. Також розглянуто питання про повернення з тимчасового використання транспортних засобів (шкільних автобусів), які залучалися для підвезення медичних працівників до місць їх роботи, у зв’язку з поширенням коронавірусу. Особливу увагу голова комісії приділив необхідності проведення обстежень дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у вечірній та нічний час, наголосивши на необхідності обстеження діяльності ресторанів.