Не має в світі дитини, яка б не мріяла про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі? На жаль, є багато родин, що через фінансові труднощі не можуть дозволити своїм дітям багато чого. Саме тому на допомогу приходять небайдужі люди, які розуміють, що бажання творити добрі справи живе глибоко в кожного з нас.

На виконання розпорядження Немирівської районної державної адміністрації від 16 червня 2020 року №111 «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються у Вінницькому обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», 19 червня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М. проведено міжвідомчу раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, на якій розглядалось питання про розподіл отриманих товарів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою; дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання віку загальною вартістю 11117,64 гривень. У засіданні міжвідомчої ради також прийняли участь представники об’єднаних територіальних громад. 150 іграшок буде роздано дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, адже нова іграшка завжди радість для малюка, вона за¬хоплює, викликає бажання якнайшвидше заволодіти нею.

Пам’ятайте, відчути себе у ролі справжнього чарівника може кожен. Для цього варто лише подарувати частинку своєї любові і турботи дітям, адже радісний дитячий сміх дорожчий за всі скарби на світі!

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді