Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров`я в Україні. З цієї нагоди, напередодні свята, голова райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Яхно та заступник голови районної ради Михайло Мовчан привітали працівників медичної галузі Немирівщини.

Своє професійне свято медичні працівники завжди відзначають урочисто і святково, проте цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи. Але ще більше у цей важкий період хочеться привітати зі святом усіх медиків.

Сьогодні, 18 червня 2020 приймали вітання керівники комунального некомерційного підприємства « ЦРЛ НРР»(керівник Ткачук П.В.), комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області»(керівник Божко В.Б.) та ВСП Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України»(керівник Хмара А.П.).

«Людське життя – це найбільша цінність. Саме на вас покладено нелегку і почесну місію – дбати про найдорожче. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму та витримки, щодня оберігаєте та рятуєте життя і здоров’я, полегшуєте біль, даруєте надію. Нинішній рік видався для вас випробувальним, але і простий люд переосмислив ставлення до медичного працівника. Ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу, діагностику та лікування таких пацієнтів. Ви – наша надія на одужання, наші янголи-охоронці. Низький уклін вам і подяка за самовідданість та невтомний труд, що межує з героїзмом» - сказав у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Богдан Урбанський.

Керівники району побажали медичним працівникам успіхів та наснаги у благородній справі охорони здоров’я мешканців нашого краю та передали керівникам установ грамоти районної державної адміністрації та районної ради для привітання в колективах кращих працівників галузі.